Online PsikologOnline Psikolog Fiyatları

Mayıs 3, 2021by admin0
https://psikologalierenyildiz.com/wp-content/uploads/2021/05/Online-Psikolog-Fiyatlar.jpg

Online Psikolog Fiyatları

Günlük hayatımızda ve hayatımızı devam ettirirken birçok problem ile karşılaşıyoruz. Bu problemi kimi zaman çözümleyebilirken kimi zaman da profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyoruz. Tam bu noktada internet üzerinden sunulan online psikolog fiyatları oldukça avantajlı olmaktadır.

Online terapi fiyatları yüz yüze psikolog fiyatlarıyla hemen hemen aynı olmaktadır. Bunun yanı sıra internet üzerinden psikolog seansları hastalara sunulduğu için seans paketleri olmaktadır. Bu seans paketli ilk seans veya 3-4 seans şeklinde sunuluyor. Elbette ki hastaların ilk seanslarından sonra terapinin gidişatına göre online psikolog fiyatlarını özel olarak değişiyor.

Alanlarına Göre Online Psikolog Fiyatları

Profesyonel alandan destek alınması takdirde her birey kendini mental ve fiziksel olarak son derece iyi hisseder. Psikologların yönlendirmesi sonucu bireyler kendilerine ait birçok kıstası yenerek daha emin atarlar. Bununla birlikte internet sayesinde kişiler istedikleri alanda ve zaman diliminde online psikolog desteği alabiliyor. Online psikolog desteği birçok kategoriye ayrılıp her bireye yönelik veriliyor. Bunun yanı sıra seanslar online olduğu için avantajlı paketler de sunuluyor. Online psikolog alanları da aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Ergen Terapi
  • Evlilik Terapi
  • Klinik Psikoloji
  • Eğitim Psikolog
  • Aile ve Çift Psikolog

Online Psikolog Fiyatları

Online Psikolog Desteği Nasıl Alınmalıdır?

Günlük hayatın oldukça yoğun olması ve kişilerin akan hayatları nedeniyle kendilerine zaman ayırma konusu kısıtlı olabiliyor. Tam bu noktada online psikolog tekniği kişilere özel olarak destek vermeye hazır olmaktadır. Online psikolog fiyatları da bu açıdan ulaşılabilir olması ile her birey profesyonel destek alabiliyor. Güncel online psikolog ücretlerinin ortalama 200 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte kimi platformlarda 50 TL olarak da seans ücreti alındığını da ifade edebiliriz!

İnternet üzerinden seans yapmak bireyleri daha rahat hissettirdiği için özellikle tercih ediliyor. Aynı zamanda bireylerin kendilerini rahat hissettiği zaman ve mekan birleşimi de oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Bunun yanı sıra online psikolog fiyatları her bireye hitap eden fiyatları sayesinde de destek tam donanımlı olmaktadır. Araştırmalar sonucu kişilerin fiziksel olarak aldığı terapiler ile online psikolog terapilerin aynı yararda olduğu kanıtlanmıştır.

Bir Yorum Bırak

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Required fields are marked *

Call Now Button