Çalışma AlanlarımGenelİstanbul Psikolog Fiyatları

Nisan 4, 2021by admin0
https://psikologalierenyildiz.com/wp-content/uploads/2021/04/psikolog-hizmetleri.jpg

İstanbul Psikolog Fiyatları

Şayet İstanbul’da psikolog hizmeti almayı istiyorsanız mutlaka psikolog fiyatları konusunda etkili bir araştırma yapmalısınız. İstanbul psikolog fiyatları genellikle seans başı fiyat olarak belirlenmektedir. İstanbul’daki seans ücretlerinin de 50 TL ile 500 TL arasında olduğunu ifade edebiliriz. Burada temel kriter sizin net türden bir psikolog hizmeti beklediğinizdir. Zira seans ücretleri de alacağınız psikolojik destek hizmetine göre şekillenmektedir.

İstanbul’daki terapi ücretlerine dair bir araştırma yaptığınızda karşınıza farklı seçeneklerin çıkıyor olması gayet olağandır. Esasında farklı ücretlerin çıkmasında psikoloğunuzun hizmet sunduğu bölge önemlidir. Zira bu tür hizmetler bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Bu noktada genelde psikolojik destek merkezlerinin bulunduğu bölgelerde seans ücretleri 250 TL civarındadır. Psikolog fiyatları ofis kiralarının farklı olmasından da değişiklik göstermektedir.

İstanbul Psikolog Fiyatları Ne Kadardır?

Psikolog ücretlerinin farklı fiyat seçeneklerinde karşımıza çıkması, bu konuda araştırma yapılmasını zorunlu kılar. Çünkü yapacağınız ücret araştırması neticesinde bu türden hizmetleri çok daha cazip koşullarda alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Özellikle İstanbul’da danışmanlık ofislerinde seans ücretlerinin ortalama 100 ile 300 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyat bilgisi psikiyatri dal merkezleri için de geçerlidir.

İstanbul Psikolog Fiyatları

Son zamanlarda İstanbul’da online terapilere de etkili bir düzeyde talep geldiğini ifade edebiliriz. Bu kapsamda İstanbul online psikolog fiyatlarının da 50 TL ile 250 TL arasında şekillendiğini de söyleyebiliriz. Ayrıca bu tür ücretlendirmelerde çift terapisi ile bireysel terapi ücretlerinin de farklılık gösterdiğini ifade etmek mümkün olmaktadır. Dolayısıyla İstanbul’da psikolog fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı ücret seçeneğinin çıkıyor olması; gayet olağandır.

İstanbul’daki Güncel Psikolog Ücretleri Ne Kadardır?

Son zamanlarda İstanbul’da bireysel psikolojik danışmanlık hizmetlerine etkili bir düzeyde ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda cinsel terapi hizmetleri ya da çift terapisi gibi hizmetlere de şehirde talep bulunmaktadır. Bu talebin karşılanması noktasında İstanbul’da farklı ücret seçeneklerini sunan psikologlar da bulunmaktadır. Psikolog hizmetlerinin seviyesine, seans sayısına ve sunulduğu bölgeye göre farklı fiyat seçeneklerinde karşımıza çıktığı da bilinmektedir. Dolayısıyla İstanbul psikolog fiyatları 50 TL ile 500 TL arasında seans başı ücretlendirilmektedir.

Bir Yorum Bırak

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Required fields are marked *

Call Now Button