Ana SayfaHakkımda

https://psikologalierenyildiz.com/wp-content/uploads/2020/11/FB_IMG_1605188115175-e1605254668804.jpg

Ali Eren Yıldız, Ankara Tınaztepe lisesinden mezun olduktan sonra Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisansını tamamlamıştır. Türkiye’nin ilk nöropsikoloğu olan Öğet Öktem Tanör’ün stajyerliğini yaptığı zamanlar Broca Afazisi hastaları ile ilgilenmiştir.

Adını, yaptığı önemli sosyal deneylerle duyurmuş olan Psikolog Ali Eren Yıldız, ilk sosyal deneyi olan “Kadına Şiddete Hayır” ile 6 milyondan fazla kişi tarafından izlenmiştir. Bunu takip eden, madde bağımlılığıyla ilgili olan sosyal deneyi gençlerin madde kullanımına dikkat çekmiştir.

Sarıyer Belediyesi ile birlikte yürüttüğü “Engelsizsiniz” pankartıyla, dünyanın en uzun engelsizsiniz pankartını açmıştır. Türkiye’nin önemli kanallarında ve yurt dışı kanallarında sosyal deneyleri gösterilmiştir.

Birçok televizyon programına konuk olarak çıkmış ve BBC gibi ulusal kanallara röportajları olan Psikolog Ali Eren Yıldız, madde bağımlılığı, kadına şiddet, istismar ve engelli bireylerin sorunlarına dikkat çekmiş ve bunlar hakkında insanları bilgilendirmeyi amaç edinmiştir.

Halen 4. Leventteki ofisinde danışan almaktadır.

Lokasyon

Emniyet Evleri Mahalleri
Cem Sultan Caddesi
Özlem Apt. No:2/11
4.Levent – İstanbul

Telefon

0539 860 0313

E-posta

psikolog@gmail.com

Call Now Button